QP 580

Cena

Doporučená prodejní cena včetně DPH
15 240,- Kč

Cena bez DPH
12 595,- Kč

e-shop

O výrobku

Profesionální lehká mikrofonní tyč vyrobená z uhlíkových vláken, vroubkované zámky segmentů pro jednoduchou manipulaci. Provedení v různých verzích - bez kabelu, s vnitřní kabelem rovným i spirálovým, s průchodkou kabelu v boční stěně nebo v základně tyče. Jsou ideální pro filmovou a reportážní práci.

5 dílné mikrofonní tyče QP5 kombinují ty nejlepší vlastnosti tyčí QXS a QP4.  Skládají se z 5 dílů, což zajišťuje minimání délku složené tyče při transportu. Při jejich výrobě se používá o jednu vrstvu karbonových vláken navíc (UHM), čímž se získává tuhost srovnatelná se 4 dílnými tyčemi. Pro maximální tuhost  a odolnost materiálu jsou tyče vyrobeny technologií "pull-wind". Při práci "na place" je důležitá rychlost - u tyčí řady QP5 můžete díky teflonovému potahu a kluzným kroužkům napuštěným silikonem měnit délku velice rychle a plynule. K tomu přispívají také přepracované pojistné zámky s krátkých chodem. Další novinkou jsou pokjistky pro protáčení jednotlivých dílů.

Mechanické části jsou vyrobené z leteckého hliníku, zatímco koncovka se závitem 3/8" je z nerezové oceli, aby vydržela tisíce výměn mikrofonů. Vnitřní povrch tyče omezuje drnčení a chrání tyč proti špíně a vlhkosti. Ochranné límce zámků i celé zámky je možné jednoduše vyměnit

 Vlastnosti

  • tyč z uhlíkových vláken s doplňkovou UHM vrstvou
  • koncovka z nerezové oceli s otvorem pro vnitřní kabel
  • 5 dílné provedení
  • závit 3/8"

Technické parametry

Název Hodnota
Délka 84 - 312 cm
Hmotnost 636 g